KONST / Litografier / Litografi 11733300
nr 1173 3300
Roj Friberg
(f. 1934), Sverige
Litografi, 1974, signerad, numrerad 141/200, motivet: 45x55
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 april 2018
kl 20:48:15
31/3 15:24:51
Roj Friberg
Läs mer om Roj Friberg