KONST / Litografier / Litografi 11733300

nr 1173 3300

Roj Friberg

(f. 1934), Sverige

Litografi, 1974, signerad, numrerad 141/200, motivet: 45x55

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 april 2018
kl 20:48:15

31/3 15:24:51 1      Vinnande bud

Roj Friberg

Läs mer om Roj Friberg